ua ru

У Женеві представили коштовності Piaget Rose Passion

в Женеві пройшла презентація чергових новинок haute joaillerie від відомого швейцарського ювелірно-годинного Будинку Piaget.

Ввечері першого дня Салону високого годинникового мистецтва (SIHH) в Château de Penthes в Женеві пройшла презентація чергових новинок haute joaillerie від відомого швейцарського ювелірно-годинного Будинку Piaget.

Троянда - один із символів Piaget. Ів Піаже, голова Дому, у 1979 році став автором коштовного призу Міжнародного конкурсу нових сортів троянд в Женеві, а в 1982-му удостоївся власного сорту, названого його ім'ям. Пізніше компанія віддала багато коштів і сил для відновлення розарію першої дружини Наполеона Жозефіна Богарне в замку Мальмезон. Надихаючись цим унікальним місцем, Будинок Piaget створив високу ювелірну колекцію Piaget Rose Passion, до якої нині входить 75 коштовностей - брошок, кольє, сотуаров, кілець і сережок - і 25 моделей годин. Новинки лінії продемонстрували фахівцям ринку і журналістам в Château de Penthes 20 січня.

Відмінні технічні риси колекції - так звана корнеровая закріпка каменів і алмази ограновування "маркіз". Для додання виробам об'ємності майстри застосовують трудомістку техніку serti juponné (в перекладі "нижня спідниця"), що вимагає ретельної калібрування і точної установки кожного каменю. З кольоровими напівдорогоцінним камінням працюють різьбярі в техніці гліптики, а циферблати годинників виконані за технологією перегородчастої "гарячої" емалі grand feu.

Крім традиційних кілець і сережок в лінії Piaget Rose Passion звертають на себе увагу ар-декольный сотуар-"жилет" - нитки діамантів і перлів, що спускаються з плечей, а також гребені і бандо - прикраси для зачіски. Про стилі ампір - стиль Наполеона і Жозефіни - нагадують сережки і кольє у формі лаврових вінків з огранювання діамантів "маркіза". Крім діамантів різних відтінків ювеліри Piaget використовували смарагди, сапфіри, турмаліни, рубеллиты, зелений халцедон і рожевий опал, з якого майстерно вирізані пелюстки троянд.

У Женеві представили коштовності Piaget Rose Passion