В Японії зростання ВВП в I кварталі 2013 р. виявилося вище прогнозу і склало 1%

В Японії зростання ВВП в I кварталі 2013 р. склало 1%, що в річному обчисленні склало б 4,1%, передає ВВС з посиланням на опубліковані сьогодні статистичні дані. Аналітики прогнозували зростання даного показника на 0,9%, що могло б скласти 3,5% за рік. Зростання показника стало результатом активних дій місцевої влади, спрямованих на прискорення економічного зростання японської економіки.

"Починає відчуватися загальний вплив політичних заходів, прийнятих прем'єр-міністром Сіндзо Абе і японським Центральним банком", - прокоментував нові дані головний економіст з Fujitsu Research Institute Мартін Шульц.

У числі прийнятих заходів - збільшення грошової маси в країні з метою підвищити споживчі витрати. Банк Японії прийняв рішення збільшити цільовий показник інфляції в країні вдвічі - до 2%. Це справило значний вплив на японську ієну, яка по відношенню до долара впала з листопада 2012 р. майже на 25%.

Читайте також: Обсяг промвиробництва Японії в квітня 2013 р. виріс на 1,7%

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся