ru ua

В.Янукович доручив забезпечити за доступними цінами повний асортимент шкільного приладдя та учнівської форми

Президент України Віктор Янукович з метою належної підготовки до нового 2010-2011 навчального року доручив голові Раді міністрів АР Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій розгорнути широку мережу шкільних ярмарок, забезпечивши за доступними цінами повний асортимент шкільного приладдя та учнівської форми, повідомляє прес-служба Президента України.
На зазначених вище посадовців, а також на міністра освіти і науки Дмитра Табачника покладено завдання здійснювати щотижневий моніторинг ситуації з товарами шкільного асортименту та учнівської форми.
У дорученні, окрім того, зазначається, що мають бути вжиті всі необхідні заходи для забезпечення підготовки до нового навчального року дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із соціально незахищених родин.
Відповідно до президентського доручення міністр економіки Василь Цушко повинен здійснити комплекс заходів щодо контролю та обмеження розміру торговельних надбавок на предмети шкільного асортименту та учнівської форми.