ru ua

В.Янукович звернувся з листом до М.Платіні стосовно деяких питань підготовки України до Євро-2012

Президент України Віктор Янукович звернувся з листом до Президента УЄФА Мішеля Платіні стосовно деяких питань підготовки України до фінальної частини Євро-2012, повідомляє прес-служба Адміністрації Президента України.

«Можливість проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу є великою честю для нашої держави, а якісна та належна організація змагань - беззаперечний загальнодержавний пріоритет», - йдеться у листі глави держави. - «Підтвердженням нашої налаштованості є суттєве скорочення відставання від графіків проведення робіт на основних інфраструктурних об'єктах та повернення в кероване русло загального процесу підготовки. Водночас ми сприймаємо конструктивну критику та прагнемо заздалегідь врегулювати всі потенційні проблеми та загрози, які можуть виникнути під час підготовки до проведення чемпіонату», - йдеться в листі.

«Підтверджуємо прийнятність узагальнених УЄФА дат завершення основних інфраструктурних проектів, які згадуються у вашому листі від 18 червня 2010 р., з одним уточненням щодо аеродромного комплексу у Харкові: у зв'язку з будівництвом нової злітно-посадкової смуги термін здачі об'єкта в експлуатацію продовжено до 30 грудня 2011 р.», - зазначив В.Янукович.

«Буду вдячний, якщо ви приймете моє запрошення та найближчим часом відвідаєте Україну, щоб особисто пересвідчитись у досягнутому прогресі підготовки до турніру», - також зазначається у листі В.Януковича до М. Платіні.