У Великобританії навчаються близько 3,5 тис. українців, - представництво Британської ради

НовиниСуспільство    09.10.2014 - 12:36
У Великобританії на сьогоднішній день навчаються близько 3,5 тис. українців.

У Великобританії на сьогоднішній день навчаються близько 3,5 тис. українців. Про це розповіла в.о. директора Британської ради в Україні Наталія Василюк на прес-конференції, присвяченій проведенню міжнародної виставки Great British Schools Fair, передає кореспондент РБК-Україна.

"Число українців, які навчаються в Великобританії росте. Можливо не так швидко, як цього хотілося б британським вузам, але воно зростає. Зараз ми можемо говорити про більше 3,5 тис. українців на різних рівнях навчаються. Це не лише школи і шкільна освіта, батьки посилають дітей на мовні курси, а також це вища освіта, включаючи різні стипендії, які наші студенти отримують", - повідомила Василюк.

Вона також зазначила, що українські студенти мають в Великобританії гарну репутацію.

"Наші студенти дуже гарно там кваліфікуються, тому що вони демонструють досить високі знання. Якщо вони подаються на навчання, то в дуже багатьох випадках вони виграють стипендії від університету", - сказала Василюк.

Нагадаємо, як заявила помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд, США розраховують прийняти на навчання більше українців після відмови Росії від програм обміну учнями.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top