У Великобританії розпочалися урочистості з нагоди 60-річчя сходження на престол королеви Єлизавети II

У Великобританії 2 червня 2012 р. почалися 4-х денні урочистості з нагоди 60-річчя сходження на престол королеви Єлизавети II. Королева проведе 2 червня 2012 р. на перегонах у Епсомі, передає Reuters. Відомо, що скачки є захопленням Єлизавети II.

У неділю 3 червня 2012 р. флотилія з 1000 човнів з усіх країн світу пройде 50 км. по Темзі в честь королеви та її чоловіка-консорта, принца Філіпа. На спеціально приготовленому кораблі флотилію буде супроводжувати сама Єлизавета II та її чоловік. Човнова процесія стане найбільшою за останні 350 років.

В понеділок, 4 червня в резиденції королеви в Букінгемському палаці відбудеться концерт популярної музики, на якому виступлять Пол Маккартні і Елтон Джон. Увечері того ж дня по всій Великобританії та країнам Співдружності запаляться понад 4200 сигнальних вогнів на честь королеви. Кульмінацією свята стане проїзд королівського кортежу з каретою Єлизавети II по центру Лондона, меморіальна служба в Соборі Св . Павла і парад ВПС Великобританії у вівторок, 5 червня 2012 р.

Королева Єлизавета II зійшла на престол у червні 1952 р. Вона успадковувала своєму батькові Георгу VI (1936-1952 рр.). В даний час Єлизавета II є головою 16 держав, включаючи Канаду, Австралію і Нову Зеландію. Крім того, Єлизавета II є главою англіканської церкви. Зазначимо, що Єлизавета II є монархом-довгожителем. У квітні 2012 р. їй виповнилося 86 років. За часом перебування на троні Єлизавета II поступається тільки королеві Вікторії. Остання царювала 63 роки і 7 місяців - з 1837 по 1901 рр. Єлизавета II може обійти рекорд королеви Вікторії в 2015 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся