ua en ru

В "Укроборонпромі" розробили зразок комплексу наведення для бронетехніки

В Державному концерні "Укроборонпром" розробили зразок панорамного телевізійного комплексу наведення 2Р для бронетехніки.

В Державному концерні "Укроборонпром" розробили зразок панорамного телевізійного комплексу наведення 2Р для бронетехніки. Про це йдеться в повідомленні прес-служби концерну.

"Підприємство підготувало дослідний зразок для подальших випробувань. Прилад, який буде використовуватися в системі управління зброєю бронетехніки, призначений для наведення в горизонтальній площині поля зору спеціальної телекамери з радіусом дії 360 градусів. Також комплекс здатний формувати і відправляти в систему управління зброєю (СУЗ) відеосигнал з місцевості, що безпосередньо потрапляє в поле зору, супроводжуючи інформацією про кутове положення оптичної осі телевізійної камери відносно поздовжньої осі бойового модуля", - йдеться в повідомленні.

Розробкою комплексу займаються фахівці державного підприємства "Науково-дослідний інститут "Квант", який входить до складу концерну.

Комплекс 2Р, як наголошується, може працювати при будь-яких кліматичних умовах, а строк становить 10 років.

Нагадаємо, 7 жовтня ДК "Укроборонпром" почав лабораторні випробування малогабаритного персонального комп'ютера "Карат", що призначений для використання в сухопутних військах.