ua en ru

В Україні значно погіршав бізнес-клімат через діяльність податкової, митної і судової систем, - ЄБРР

За останні місяці в Україні значно погіршав бізнес клімат через діяльність податкової, митної і судової систем в країні. Про це сьогодні на прес-конференції сказав президент ЄБРР Сума Чакрабарті, передає кореспондент РБК-Україна.

"Обсяги наших інвестицій залежать від бізнес-клімату в країні і, як ви знаєте, за останні місяці відбулося значне погіршення цього бізнес-клімату", - сказав він. Чакрабарті відзначив, що для інвестицій необхідно поліпшити в країні роботу податкової і митної служби, а також судової системи.

"Нам було б легко підтримувати обсяг інвестицій на колишньому рівні, якби відбувалися певні поліпшення. Часто інвестори скаржаться на роботу податкових і митних органів, а також часто звучать скарги на адресу судової системи. Зараз план дій - це вживати заходи з поліпшення ефективності роботи податкової і митниці і в довгостроковій перспективі - поліпшення роботи судової системи", - відзначив президент ЄБРР.

Також, за словами Чакрабарті, ЄБРР разом з українською владою обговорили ідею створення незалежного органу, омбудсмена, який займатиметься розглядом питань, пов'язаних з корупцією.

"Президент нас підтримує в цьому", - додав він.

Читайте також: Україна робить все для виконання своїх зобов'язань перед ЄБРР, - Янукович