В Україні за I квартал 2013 р. чистий прибуток торговельних портів склав 419,8 млн грн

Середа 10 квітня 2013 16:23

В Україні за I квартал 2013 р. чистий прибуток торговельних портів склав 419,8 млн грн. Про це повідомили у прес-службі Мінінфраструктури.

За оперативними даними у січні-березні 2013 р. державними морськими торговельними портами перероблено 25,44 млн т вантажів, з них: транзитних - 7,1 млн т, експортних - 15,54 млн т і імпортних - 2,42 млн т.

У цілому за підсумками роботи підприємств морського і річкового транспорту, що входять до сфери управління Мінінфраструктури, в першому кварталі ними отримано понад 1,9 млрд грн доходів (дохід морських торговельних портів склав 1,5 млрд грн).

При цьому чистий прибуток підприємств морського і річкового транспорту складає 419,8 млн грн (відповідно чистий прибуток морських торговельних портів - 360, 9 млн грн).

У січні-березні підприємствами галузі до державного бюджету сплачено 454, 8 млн грн (морськими торговельними портами - 357,6 млн грн).

Середньомісячна заробітна плата одного працівника порівняно з відповідним періодом минулого року зросла на 8,3% і склала 5,1 тис. грн.

Як зазначив заступник міністра інфраструктури Дмитро Демидович, незважаючи на продовження світової кризи і охолодження економік країн, завдяки професійності та ефективності керівників галузі та підприємств, відповідальності та наполегливості трудових колективів, морська галузь продовжує стабільно працювати і розвиватися, забезпечуючи соціальні гарантії працівників.

Читайте також: Вантажообіг Маріупольського порту у березні склав 963,1 тис. т

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся