ua en ru

В Україні найближчим часом пройде загальна військово-медична мобілізація, - радник Президента

В Україні найближчим часом пройде загальна військово-медична мобілізація.

В Україні найближчим часом пройде загальна військово-медична мобілізація. Про це в ході прес-конференції заявила заслужений лікар України, радник Президента Ольга Богомолець, передає кореспондент РБК-Україна.

"Найближчим часом в Україні буде проведена спільна всеукраїнська військово-медична мобілізація", - заявила Богомолець.
Зокрема, вона уточнила, що подібна мобілізація передбачає проведення комплексних заходів, щоб люди знали, що потрібно робити у випадку небезпеки.

"Військово-медична мобілізація буде проведена у всіх районних центрах України, щоб лікарі, громадськість, представники Міністерства надзвичайних ситуацій, Міністерства внутрішніх справ чітко знали, що їм потрібно робити, якщо в цьому населеному пункті відбудеться терористичний акт", - повідомила Богомолець.

За її словами, взяти участь у мобілізації можуть всі бажаючі, при цьому в обов'язковому порядку мобілізацію повинні пройти всі лікарі, представники МНС і МВС, представники добровільного товариства сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ), представники самооборони громадських організацій, а також волонтери.

Нагадаємо, раніше спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко заявляв, що третій етап мобілізації до лав Збройних сил України завершився, всі необхідні люди зібрані і відправлені в навчальні центри.