В Україні у 2013-2014 навчальному році збільшиться кількість першокласників, - Азаров

В Україні у 2013-2014 навчальному році збільшиться кількість першокласників. Про це під час вступного слова на засіданні Кабінету міністрів України заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Минулого року до школи пішли 431 тис. першокласників. А поточного року їх буде ще більше. Це справді гордість для країни. І діти повинні відчувати цю гордість в тому, що їм створено кращі умови для навчання", - зазначив Азаров.

Прем'єр-міністр також нагадав, що запровадження нового державного стандарту навчання з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов ставить підвищені вимоги до технічного забезпечення шкіл, забезпечення підручниками і учбовими матеріалами, до кадрового забезпечення.

"Школи повинні все це отримати вчасно і у повному обсязі", - додав Азаров.

Крім того, він зазначив, що наприкінці серпня 2013 р. Кабінет міністрів традиційно заслухає підсумкову інформацію про готовність до навчального року і дасть оцінку тому, як виконано це "надважливе соціальне завдання".

Читайте також: В Україні в школах будуть вивчати російську мову в якості другої іноземної

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся