В Україні у 2012 р. підписано 24 меморандуми про інвестиції

Вівторок 09 квітня 2013 21:33

В Україні у 2012 р. підписано 24 меморандуми про співпрацю з іноземними інвестиційними та приватними компаніями. Про це заявив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами (Держінвестпроект) Владислав Каськів, повідомляє прес-служба відомства.

"Серед узагальнених і основних результатів нашої роботи 9 із 17 національних проектів перейшли у фазу практичної реалізації. За напрямком "Національні проекти" впродовж звітного року залучено 3,17 млрд грн, InvestUkraine - 1,3 млрд грн. За напрямком "Національні проекти" задекларовано 20 млрд грн інвестицій, по напрямку InvestUkraine - 45,6 млрд грн. Підписано 24 меморандуми про співпрацю з іноземними інвестиційними та приватними компаніями. Національні проекти та інвестиційні можливості України презентовано в 15-ти провідних світових фінансових центрах", - зазначив Каськів.

Читайте також: Обсяг ПІІ в економіку України в 2012 р. знизився на 7%

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся