ru ua

В Україні сьогодні набуває чинності закон із забезпечення оновлення парку автомобілів швидкої медичної допомоги

В Україні сьогодні набуває чинності закон №4279-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо забезпечення оновлення парку автомобілів швидкої медичної допомоги)". Його текст опубліковано у виданні "Голос України".

Нагадаємо, 22 грудня 2011 р. Верховна Рада України ухвалила закон № 9560 "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (щодо забезпечення оновлення парку автомобілів швидкої медичної допомоги). За таке рішення проголосували 274 народних депутата.
Законодавчим актом доповнено Податковий кодекс новими нормами, згідно з якими тимчасово до 31 грудня 2012 року звільняються від оподаткування податком на додану вартість та акцизним податком "операції з постачання, у тому числі операції з імпорту автомобілів швидкої медичної допомоги, які призначені для використання закладами охорони здоров'я і оплата вартості яких здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів або за замовленням відповідних розпорядників бюджетних коштів". Одночасно встановлено відповідальність за нецільове використання зазначених товарів. Зокрема, платник податків зобов'язаний збільшити податкові зобов´язання за наслідками податкового періоду, на який припадає таке порушення, на суму податку на додану вартість та акцизного податку, що мали бути сплачені в момент імпорту (постачання) таких товарів, а також сплатити пеню відповідно до закону.