ru ua

В Україні сьогодні опублікований закон про бюджетну автономію Криму

В Україні сьогодні, 25 квітня 2014 р., офіційно опублікований закон № 1210-VII "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України".

В Україні сьогодні, 25 квітня 2014 р., офіційно опублікований закон № 1210-VII "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України". Документ опублікований в газеті "Голос України".

Цей закон набирає чинності на наступний день після його опублікування, тобто з 26 квітня 2014 р. та поширюється на правовідносини з 18 березня 2014 р.

Закон передбачає зарахування в повному обсязі до бюджету Автономної Республіки Крим усіх доходів, які сплачуються (перераховуються) на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Також владі автономії надається право визначати видатки та кредитування бюджету в межах надходжень без застосування механізму вирівнювання, тобто без втручання держави в процес формування бюджетів Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Розподілу міжбюджетних трансфертів між бюджетом Автономної Республіки Крим, міським бюджетом м. Севастополя та відповідними місцевими бюджетами пропонується здійснювати у порядку, затвердженому Радою міністрів Автономної Республіки Крим.

Нагадаємо, виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав цей закон 25 квітня 2014 р. Народні депутати підтримали цей закон 15 квітня 2014 р.