ru ua

В Україні сьогодні громадяни отримають перші водійські права з чипами, - МВС

Перші посвідчення водія із чипами громадяни України отримають вже сьогодні в Києві, а протягом місяця така можливість буде на всій території країни. Про це заявив начальник центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України Сергій Будник на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

"В усіх наших підрозділах, а їх на сьогоднішній день 269, ми не можемо одночасно запровадити централізоване виготовлення (посвідчень). Цей процес займе деякий час. Ми маємо надію, що він буде не досить тривалим - десь протягом місяця ми цей порядок запровадимо...В майбутньому всі посвідчення водія всіх цих підрозділів будуть виготовлятись централізовано в Києві і доставлятись до підрозділів", - заявив Будник.
За його словами, протягом місяця частина посвідчень водія будуть видаватися децентралізовано, в тих підрозділах, де є технічні можливості.

Громадяни України будуть мати вибір отримувати посвідчення з чипом, або без. Вартість посвідчення без чипа складає 198 грн, з чипом - 247 грн.

Читайте також: Посвідчення водія, видані з 1993 р. по 29 березня 2011 р., будуть діяти безстроково