В Україні реально досягти європейського рівня зарплат і пенсій , - Прогнімак

Вівторок 18 вересня 2012 09:15

В Україні реально досягти європейського рівня зарплат і пенсій. Для цього досить припинити підтримувати олігархів. Про це заявив лідер партії "Зелені" Олександр Прогнімак.

"У держбюджеті є гроші для підвищення зарплат і пенсій українцям, - відзначає лідер партії "Зелені" Прогнімак. - Проте більша частина наших же податків постійно йде на пряму підтримку підприємств олігархів. За рахунок пільг, мінімальних тарифів, мінімальних податків або непрозорих держзакупівель. Партія "Зелені" виступає за збільшення податків для олігархів і припинення дотацій їм з бюджету. Ми також обіцяємо введення податку на розкіш для олігархів. Українці заслуговують на гідний рівень життя у своїй країні".

Партія "Зелені" пропонує забезпечити справедливість в оплаті праці шляхом встановлення співвідношення мінімальної і максимальної заробітної плати для будь-якої спеціальності і посади в межах 1:10.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся