В Україні підприємства після приватизації починали працювали гірше, – експерт

П'ятниця 08 червня 2012 15:56

Після приватизації українські підприємства працювали гірше. Про це сьогодні на зустрічі Прем'єр-міністра Миколи Азарова з економічними експертами повідомив директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Геець, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми вже дослідили біля 700, а за підсумками всього дослідження буде 1000 приватних підприємств. Якщо напередодні приватизації ці підприємства в загальному мали прибуток 2 млрд грн, то за підсумками діяльності 2009-2010 рр. були отримані збитки", - зазначив експерт.

За його словами, якщо оцінювати діяльність всіх підприємств на фоні в цілому, то виходить, що приватний бізнес працював фінансовими результатами гірше.

"Це має нас турбувати, адже ми розуміємо, що в умовах, які склалися, приватний бізнес має механізми приховування прибутків і доволі суттєві, тому ці прибутки він і не капіталізує", - підсумував Геєць.

Варто відзначити, що 2008-2009 рр. в Україні були кризовими, тільки в 2009 р. ВВП країни скоротився на 14,8%. 

Нагадаємо, за даними Держстату, прибуток підприємств України у І кварталі 2012 р. збільшився на 6,4% - до 49,49 млрд грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся