В Україні позитивну динаміку демонструє тільки сільське господарство, - Мінекономрозвитку

НовиниЕкономіка    09.10.2014 - 11:59
В Україні позитивну динаміку демонструє тільки сільське господарство, яке за 8 місяців 2014 р. зросло на 6%.

В Україні позитивну динаміку демонструє тільки сільське господарство, яке за 8 місяців 2014 р. зросло на 6%. Про це повідомив заступник директора департаменту макроекономічного прогнозування Мінекономрозвитку Максим Дуда на зустрічі з представниками компанії Morgan Stanley, повідомляє прес-служба відомства.

"За останніми статистичними даними: ВВП у ІІ кварталі порівняно з відповідним періодом 2013 р. скоротився на 4,6%, виробництво у промисловості за 8 місяців поточного року знизилося на 7,8%, єдиний вид діяльності, який демонструє позитивну динаміку - це сільське господарство - зростання на 6%. Вже отримали статистичні дані щодо інфляції за вересень - показники досить високі і це пов'язано з черговим сплеском девальвації у серпні", - сказав Дуда.

Він нагадав, що наприкінці серпня Урядом було схвалено офіційний прогноз на 2015 рік. При цьому, було схвалено 2 сценарії плюс ще один - альтернативний. Перший сценарій передбачав зростання ВВП на 0,3%, другий - на 2%.

Нагадаємо, ВВП України на кінець першого півріччя 2014 р. склав 136,8 млрд дол., скоротившись порівняно з початком року на 5,3 млрд дол. (або на 3,7%).

Світовий банк прогнозує, що ВВП України в 2014 р. впаде на 8%.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top