ru ua

В Україні підготовка дорожньо-комунальних організацій до зими вкрай незадовільна, - ДАІ

В Україні підготовка дорожньо-комунальних організацій до зими вкрай незадовільна. Про це повідомляє прес-служба ДАІ МВС України за попередніми результатами проведеного з 1 по 20 жовтня осіннього комісійного огляду вулично-дорожньої мережі.

"У них відсутня необхідна кількість сучасної снігоприбиральної техніки, а більшість наявної знаходиться в непридатному стані. Вкрай повільними темпами йде заготівля достатньої кількості протиожеледних матеріалів (піщано-соляних сумішей), а також відсутній необхідний запас паливно-мастильних матеріалів", - зазначають у ДАІ.

Крім того, серйозне занепокоєння викликає наявність ямковості на проїзній частині автомобільних доріг та вулиць, більшість з якої утворилась ще на початку весни. З причини того, що дорожньо-комунальними організаціями впродовж будівельного сезону роботи з ліквідації ямковості виконувались дуже повільними темпами, на сьогодні її загальна площа становить майже 2 млн кв. м, зазначають у ДАІ.

На усунення недоліків, виявлених під час контрольних перевірок, посадовим особам дорожніх організацій вручено 843 обов'язкових до виконання приписи Державтоінспекції, більшість з яких на сьогодні не виконано.

"За результатами узагальнення результатів проведення осіннього комісійного обстеження, з метою належної підготовки вулично-дорожньої мережі до експлуатації в зимовий період, Департаментом ДАІ МВС України буде поінформовано Мінінфраструктури та Мінрегіонбуд", - підсумували в ДАІ.

Крім того, з 21 жовтня 2013 р. ДАІ розпочинає перевірку перевізників на готовність до осінньо-зимового періоду.