В Україні на свята пожежну безпеку забезпечать 20 тис. співробітників ДержНС

НовиниНадзвичайні події    27.12.2012 - 13:00

В Україні в період новорічних і різдвяних свят будуть задіяні 20 тис. осіб особового складу і 5 тис. одиниць техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій для забезпечення протипожежної безпеки. Про це на брифінгу заявив заступник директора департаменту рятувальних сил Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДержНС) Олександр Тарасов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Всього на святкові заходи задіяні на чергуванні і в резерві близько 20 тис. особового складу і 5 тис. одиниць техніки. Пожежно-рятувальні підрозділи готові для виконання завдань, які перед нами поставлені", - заявив Тарасов.

За його словами, в період новорічних і різдвяних свят буде організовано цілодобове чергування оперативних груп. Вже відпрацьовані маршрути під'їзду пожежних підрозділів до місць проведення масових заходів. Також, як зазначив Тарасов, відпрацьовані заходи взаємодії з органами внутрішніх справ.

Крім цього, рятувальники перевірили близько 30 тис. об'єктів, де будуть проводитися масові заходи, на протипожежну безпеку.

Читайте також: Мінкультури планує витратити 33 млн грн на святкування новорічних та різдвяних свят у країні

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top