ua ru

В Україні до Євробаскету-2015 за приватні кошти буде побудовано п'ять спорткомплексів, - Колесніков

До Євробаскету-2015 за гроші приватного капіталу буде побудовано п'ять спортивних комплексів у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі та Львові. Про це під час брифінгу на відкритті "Льодового палацу" в Білій Церкві заявив міністр інфраструктури України Борис Колесніков, передає кореспондент РБК-Україна.

"Універсальні арени будуть побудовані до Чемпіонату з баскетболу 2015 р. з баскетбольною і хокейною складової в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові і Донецьку", - заявив міністр.

На уточнююче питання, яка прогнозована вартість арен, він зазначив: "ті арени, які я назвав - приватні. Держава робить тільки сучасну модернізацію Льодового палацу... Чим більше місць, тим дорожче коштує... (будівництво). Ви можете побудувати шеститисячник за 30 млн дол., десятитисячник вже обійдеться, якщо пропорційно рахувати, в 45-50 млн дол. Якщо говорити про спорткомплекси, які можуть вміщати 16-20 тис., то це все індивідуальні проекти. Тут складно говорити про якусь середню вартість", - зазначив Колесніков.

Читайте також: У Києві створено комітет з підготовки Євробаскет-2015