ua ru

У Києві створено комітет з підготовки Євробаскет-2015

У Києві створено організаційний комітет з підготовки та проведення в Києві фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Основними завданнями комітету з підготовки до Євробаскет-2015 є розробка регламентних документів Європейської федерації баскетболу, за вимогами підготовки та проведення турніру; опрацювання питання про виділення земельних ділянок для будівництва спортивних арен з відповідною інфраструктурою.

Крім того, проектом міської програми розвитку баскетболу в Києві на 2013-2015 роки передбачено: будівництво, реконструкцію та проведення капітальних ремонтів спортивних арен та інших об'єктів фізкультурно-спортивної інфраструктури з метою їх відповідності вимогам ФІБА-Європа.

Фінансування зазначених робіт здійснюватиметься за рахунок державного та міського бюджетів, а також інвестиційних ресурсів.

Також протягом 2013-2015 років у столиці пройдуть спортивні змагання, присвячені проведенню в Україні чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.