В Україні досить міцний запас фінансової та бюджетної стабільності, - Акімова

Четвер 11 серпня 2011 17:14

В Україні досить міцний запас фінансової та бюджетної стабільності. Про це заявила на брифінгу перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова, передає кореспондент РБК-Україна.

"Рівень бюджетного дефіциту знижується, рівень державного боргу (держборгу і гарантованого державою боргу) набагато нижче, ніж у багатьох розвинених країнах. Зараз він на рівні 31%, це не 100% і не 160% як в європейських країнах. Тобто фінансовий і бюджетний запас у нас досить міцний. У нас відкрита економіка, це означає залежність від експорту і імпорту, послаблюється світова кон'юнктура, отже, створюються більш складні умови для наших експортерів. Це означає, що нам необхідно формувати власні джерела власного інвестиційного зростання всередині країни, тому що в умовах ослаблення світової кон'юнктури експортери повинні бути більш модернізовані, більш конкурентоспроможні, щоб справлятися з ситуацією. І з іншого боку, внутрішній ринок повинен бути здатний компенсувати можливе послаблення ринку", - сказала Акімова.
За словами Акімової, раннє початі кроки з дерегуляції забезпечують надійну базу для стабільності економіки України в майбутньому.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся