ua en ru

В центрі Києва 23 та 24 серпня у зв'язку зі святами буде обмежено рух автотранспорту

В центрі Києва під час відзначення Дня державного прапора України 23 серпня та 21-ї річниці Дня незалежності України 24 серпня буде обмежено рух автотранспорту. Підписане відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації (КМДА), передає прес-служба КМДА.

Зокрема, 23 серпня, у день проведення урочистої церемонії підняття державного прапора, буде закрито рух транспорту на Хрещатику біля КМДА від вулиці Інститутської до вул. Богдана Хмельницького.

Того ж дня, 23 серпня, з 21:00 до 6:00 ранку 25 серпня буде обмежено рух транспорту вулицею Хрещатик від Європейської площі до Бессарабської площі.

24 серпня буде призупинено рух усіх видів транспорту поблизу під'їздів до пам'ятників Тарасу Шевченку, Михайлу Грушевському та Володимиру Великому під час церемонії покладання квітів.

Зважаючи на вищезгадані обмеження руху автотранспорту передбачається також внесення змін у роботу маршрутів громадського транспорту, який курсує центром столиці.
Після завершення масових святкових заходів КК "Київавтодор" доручено прибрати центральні вулиці міста спеціальною дорожньою технікою.

Нагадаємо, КМДА 13 серпня затвердила програму заходів на святкування Дня незалежності в Київі.