В.Тихонов: Уряд 17 березня розгляне питання щодо оголошення м. Скадовськ курортом держзначення

Уряд має намір вже найближчим часом природні території міста Скадовськ оголосити курортом державного значення. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Віктор Тихонов, передає прес-служба відомства.

За його словами, 17 березня уряд розгляне на своєму засіданні проект закону України «Про оголошення природних територій міста Скадовська Херсонської області курортом державного значення».

«Після схвалення урядом, законопроект одразу буде подано на розгляд парламенту», - відзначив В.Тихонов. Законом, як повідомив віце-прем'єр-міністр, буде затверджено межі округу і зон санітарної (гірничо-санітарної) охорони курорту Скадовськ. Після набуття чинності закону, протягом шести місяців уряд затвердить режим округу і зон санітарної охорони курорту.

«Закон сприятиме розвитку курортної місцевості, підвищенню рентабельності курортного комплексу міста Скадовськ. Планується, що його реалізація дасть змогу ефективно і раціонально використовувати природні лікувальні, матеріально-технічні та людські ресурси регіону. А головне, на що ми сподіваємося, - збільшення кількості людей, які оздоровилися, покращення стану їх здоров'я», - зазначив В.Тихонов.

Нагадаємо, 11 березня на прес-конференції прем'єр-міністра Миколи Азарова журналісти поцікавилися, коли Скадовськ оголосять курортом державного значення. Прем'єр-міністр дав відповідні доручення профільним міністерствам.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся