У США глави трьох Федеральних резервних банків спростували інфляційні ризики в зв'язку з м'якою політикою ФРС

Неділя 14 квітня 2013 14:09

У США глави трьох Федеральних резервних банків спростували інфляційні ризики в зв'язку з м'якою політикою Федеральної резервної системи (ФРС). Йдеться про прихильників активних дій ФРС - глав Федеральних резервних банків Чикаго, Міннеаполіса і Атланти - Чарльзі Еванс, Нараїне Кочерлакоти і Денніс Локхарт відповідно, передає Reuters.

"Без ознак реальної інфляції розмова про неї призводить до небезпеки появи помилкових страхів. Ми повинні уважно відслідковувати інфляційні показники, але нам не потрібно ставати одержимими ними", - сказав під час свого виступу в Бостоні Еванс.

Він був підтриманий своїм колегою Кочерлакоти, який висловив сумніви в можливих стрибках інфляції.

"Збалансований підхід дозволить допустити деякі відхилення інфляційних показників в довгостроковій перспективі, щоб стимулювати зростання зайнятості", - підкреслив глава ФРБ Міннеаполіса.

Про свою згоду з ними 13 квітня 2013 р. також заявив і глава ФРБ Атланти Локхарт.

"Я вважаю, що ми зрозуміємо, коли ситуація в економіці покращиться, а в розпорядженні комітету з операцій на відкритому ринку є цілий ряд інструментів для зниження інфляційного тиску. Ми дійсно ведемо раніше невідому політику, але я впевнений, що збалансований підхід дозволить нам уникнути складнощів в майбутньому", - сказав Локхарт під час виступу в Університеті Айови.

Читайте також: У ФРС заговорили про припинення програми "кількісного пом'якшення" до кінця 2013 р

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся