ua ru

У Раді Федерації РФ вважають, що Україну треба примушувати до мирного вирішення кризи економічними і політичними заходами

Перший заступник голови Комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров вважає, що Україну треба примушувати до мирного вирішення кризи на Донбасі економічними й політичними заходами.

Перший заступник голови Комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров вважає, що Україну треба примушувати до мирного вирішення кризи на Донбасі економічними й політичними заходами. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради Федерації.

"Політична та економічна криза в Україні може сильно вдарити по Європі. Щоб цього не сталося, київській владі необхідно негайно сідати за стіл переговорів з представниками Південного-сходу. Або станеться розкол країни, або країна так чи інакше прийде до федералізації", - заявив Джабаров.

"Санкції, введені відносно Росії через ситуацію в Україні, отримали адекватну відповідь нашої країни. Іноземні парламентарії вже стали відкрито говорити, що санкції шкодять економіці, і що їх необхідно скасувати. Думаю, що тиск бізнесу на західних політиків з метою не допустити нового витка санкцій, буде тільки наростати. І чим ближче до холодної зими, тим голосніше будуть звучати тверезі голоси з Європи, оскільки багато хто побоюється, що Україна, як країна-транзитер енергоресурсів, не є надійним партнером", - підкреслив парламентарій.