ua en ru

У Слов'янськ відправили 350 резервістів Нацгвардії

19:02 13.04.2014 Вс
1 мин
Резервний батальйон Національної гвардії України у вівторок, 15 квітня заступає на бойове чергування в район Ізюм-Слов'янськ.

Резервний батальйон Національної гвардії України у вівторок, 15 квітня заступає на бойове чергування в район Ізюм-Слов'янськ. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ (МВС) Микола Величкович, передає прес-служба МВС.

У складі батальйону - 350 бійців з числа резервістів, які пройшли підготовку в навчальному центрі " Нові Петрівці і членів Самооборони Майдану.

Сьогодні о 09.00 ранку за батальйону була оголошена мобілізація, в даний час бійці прибувають на пункти збору, проходять інструктаж і отримують обмундирування і зброю.

"Основне завдання батальйону - припиняти терористичні прояви, локалізувати вогнища сепаратизму і контролювати ситуацію в регіоні", - підкреслив Величкович.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: