В.Слаута провів засідання урядового комітету з питань аграрної політики та земельних відносин

Понеділок 27 вересня 2010 20:44

Віце-прем'єр-міністр України Віктор Слаута провів засідання урядового комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра.

Члени урядового комітету схвалили проект Закону України «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру», яким пропонується скасувати норму щодо ліцензування оптової торгівлі цукром. На думку експертів, прийняття акту сприятиме забезпеченню функціонування ринку цукру на засадах поєднання вільної конкуренції і державного регулювання з метою збалансування інтересів суб'єктів господарювання, держави та споживачів.

На засіданні було підтримано проекти рішень уряду, якими передбачається виділити Міністерству аграрної політики України кошти із стабілізаційного фонду держбюджету-2010 на часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів; надання державної фінансової підтримки для створення оптових ринків сільськогосподарської продукції; здійснення заходів з охорони та підвищення родючості ґрунтів; державну підтримку виробництва продукції рослинництва; часткову компенсацію вартості використання електроенергії для поливу сільськогосподарських культур на зрошуваних землях.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся