ru ua

У Сімферополі оголошено вихідний, в Криму створено штаб по врегулюванню ситуації, - Могильов

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов має намір провести переговори з невідомими, які захопили будівлю ради Міністрів і Верховної Ради Криму.

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов має намір провести переговори з невідомими, які захопили будівлю ради Міністрів і Верховної Ради Криму. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Радміну Криму.

"Сьогодні близько 4-ї ранку були захоплені невідомими озброєними поки людьми будівлі Ради міністрів і Верховної Ради Криму. Поки ми не можемо сказати, хто ці люди, переговори з ними розпочнуться о 9 ранку. Я буду брати участь у переговорах. Ми будемо оперативно інформувати кримчан про всі події, які будуть розвиватися на сьогоднішній день. Все знаходиться під контролем, йде переговорний процес", - заявив Могильов.

Голова Ради міністрів відзначив, що невідомі особи вивели на вулицю людей, які на момент захоплення перебували в будівлях. Агресії по відношенню до них не проявляли. Співробітникам правоохоронних органів, які знаходилися на охороні будівелі, повернуто табельну зброю. У зв'язку зі сформованою ситуацією в Сімферополі оголошено вихідний день. Для врегулювання ситуації в Криму створено штаб.

Могильов закликав кримчан не наближатися до захоплених будівель і зберігати спокій, а всі політичні сили - не допустити агресії вулицях міста.

"Найголовніше для нас - не допустити конфліктів і людських жертв, які були вчора біля Верховної Ради Криму. Тому всі дотримуємося спокій, я глибоко переконаний, що влада Криму врегулює цю ситуацію без наслідків для наших громадян", - зазначив він.