ru ua

В СБУ обіцяють дати правову оцінку діям Кобзона

В СБУ обіцяють дати правову оцінку діям Кобзона Джерело фото:expres.ua
У Службі безпеки України пообіцяли найближчим часом дати правову оцінку діям російського співака Йосипа Кобзона, який незаконно перетнув кордон з Україною, незважаючи на заборону СБУ.

У Службі безпеки України пообіцяли найближчим часом дати правову оцінку діям російського співака Йосипа Кобзона, який незаконно перетнув кордон з Україною, незважаючи на заборону СБУ. Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

"Служба Безпеки України хотіла б забути про всякі там охлобистіних або кобзонах, але Йосип Кобзон грубо порушив національне законодавство України, припершись до нас, незважаючи на заборону в'їзду, як дрібний контрабандист-челночник, перетинаючи нашу кордон нелегально! Дуже скоро фахівці СБУ дадуть комплексну правову оцінку діям цього "гастролера", - написав він.

Нагадаємо, сьогодні російський співак і депутат Держдуми РФ Йосип Кобзон прибув на територію Донецької області, контрольованої самопроголошеної "Донецької народної республіки". "Я плювати хотів на рішення СБУ", - заявив Кобзон.