У Рівненській області з отруєнням госпіталізовано 34 людини
![У Рівненській області з отруєнням госпіталізовано 34 людини](https://www.rbc.ua/static/img/6/f/6f14086b1503816ffec27d474ecc7da0_650x410.jpg)
В Млинівську центральної районної лікарні Рівненської області з 18 по 21 грудня з отруєнням госпіталізовано 34 особи. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної служби з надзвичайних ситуацій.
"В Млинівську центральну районну лікарню у період з 18 по 21 грудня, з ознаками харчового отруєння, звернулося 34 особи, у тому числі 28 дітей (обслуговуючий персонал та вихованці дошкільного навчального закладу № 2 смт Млинів), з них 14 осіб, у тому числі 8 дітей госпіталізовані. 23 грудня лабораторними аналізами встановлено сальмонельоз у 11 людей, з них 5 дітей", - йдеться в повідомленні.
В даний момент фахівці санітарно-епідеміологічної служби встановлюють причини захворювання
Нагадаємо, міліція розслідує отруєння 20 чоловік у Тернополі.