ru ua

В Росії збирають вантаж для сьомого гумконвоя на Донбас

В Росії збирають вантаж для сьомого гумконвоя на Донбас
Міністерство надзвичайних ситуацій Росії почало збирати вантаж для сьомого гуманітарного конвою для Донбасу.

Міністерство надзвичайних ситуацій Росії почало збирати вантаж для сьомого гуманітарного конвою для Донбасу. Про це сьогодні повідомив заступник голови відомства Володимир Степанов, передає РБК.

"Вони [вантажі] доставляються з різних регіонів РФ, збір гуманітарної допомоги здійснюється у взаємодії з суб'єктами РФ", - заявив Степанов. Вантажі в тому числі ідуть і з Ногінського рятувального центру, звідки в Ростовську область вирушило 10 вантажних автомобілів.

"Колона формуватиметься в цьому регіоні, як тільки вантажі будуть зібрані в необхідній кількості, вона відправиться в Донбас", - заявив він.

Про те, що Росія збирається відправити в Донбас чергову колону з гуманітарною допомогою, глава МНС Росії Володимир Пучков повідомив 6 листопада. "Наступний конвой буде, як тільки ми завершимо всі процедури узгодження. Рахунок йде на години", - заявив Пучков. Він уточнив, що відправка гумконвоїв на Донбас здійснюється за рішенням керівництва Росії. "Ми на постійній основі здійснюємо цю роботу", - повідомив глава МНС.

Нагадаємо, за даними ОБСЄ, прибуття сьомого "гумконвоя" РФ на Донбас очікується наступного тижня.

З 23 серпня по 4 жовтня з Росії в Україну зайшли вже шість колон гуманітарного вантажу.