ru ua

В результаті обстрілу Станиці Луганської загинули дві людини, - Москаль

В результаті обстрілу Станиці Луганської загинули дві людини, - Москаль Джерело фото:moskal.in.ua

В результаті обстрілу Станиці Луганської загинули дві людини. Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, передає його прес-служба.

"Бойовики обстріляли Станицю Луганську і найближчі населені пункти з "Градів". Найбільше постраждали н. п. Артема та мікрорайон райцентру Стара Кондрашівка. У н. п. Артема є пошкоджені та зруйновані будинки, інформація про потерпілих з'ясовується. У Старій Кондрашівці кілька снарядів потрапили в загальноосвітню школу №1 (школа давно закрита через постійні обстріли). Місцевих жителів тут практично не залишилося, майже всі виїхали в безпечні регіони. На жаль, не обійшлося без жертв серед мирного населення. В результаті обстрілу в центральній частині Станиці загинули дві людини, їх персональні дані зараз з'ясовуються", - повідомив Москаль.

За його даними, в райцентрі вже майже тиждень немає електроенергії та центральної води. Він зазначає, що газопостачання здійснюється з перебоями і не у всіх мікрорайонах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сили антитерористичної операції завдали ряд ударів по бойовиках в районі Станиці Луганської, Горлівки та Авдіївки та інших населених пунктів, в результаті чого вдалося зупинити атаки бойовиків по цих напрямках і знищити військову техніку противника.