ua ru

В результаті обстрілу Авдіївського коксохіму поранено 3 співробітника

У суботу, 17 січня, відбувся черговий масований артобстріл Авдіївського коксохімічного заводу, в результаті чого поранення отримали троє її співробітників, а також постраждало основне обладнання підприємства. Про це йдеться в повідомленні прес-служби групи "Метінвест".

"Троє робітників цеху уловлювання №1 та цеху вуглепідготовки №1 отримали поранення легкого і середнього ступеня тяжкості. Першу допомогу постраждалим надали співробітники заводський медсанчастини, потім всі поранені були доставлені в міську лікарню. На даний момент госпіталізовано двоє працівників, один на амбулаторному лікуванні. Загрози для життя немає", - сказано в повідомленні.

Як зазначається, снаряди розірвалися на території коксового цеху, цеху уловлювання та цеху вуглепідготовки. Нанесені ушкодження установки сухого гасіння коксу та цеху сіркоочищення. "Пошкодження газозбірника в КЦ призвело до загрози потужного вибуху. В екстреному порядку зупинено відкачування коксового газу та припинена видача коксу з батарей", - повідомили в прес-службі.

Зараз в терміновому порядку проводяться ремонтні роботи. Обстріл заводу і міста не припиняється, додали в прес-службі компанії.

Нагадаємо, в результаті обстрілу заводу вранці 15 січня були поранені двоє його співробітників.

У групі "Метінвест" раніше заявляли, що Авдіївський коксохім перебуває на межі закриття через обстрілу міста.