ua en ru

Внаслідок бойових дій на Донбасі пошкоджено 962 км доріг загального користування, - РНБО

Внаслідок бойових дій на Донбасі пошкоджено 962 км автодоріг г загального користування.

Внаслідок бойових дій на Донбасі пошкоджено 962 км автодоріг г загального користування. Про це на брифінгу заявив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Внаслідок бойових дій у Донецькій та Луганській областях пошкоджено 962 км автомобільних доріг загального користування (251 км - у Донецькій області та 712 км - на Луганщині). Крім того, пошкоджено 21 міст і шляхопроводи довжиною понад 2141 погонний метр", - повідомив Лисенко.

Він зазначив, що в Донецькій області для забезпечення безперебійного руху транспорту автомобільними дорогами загального користування на звільнених територіях організовано понтонні переправи та під'їзні дороги до них.

"Загальна кількість пошкоджених об'єктів залізничної інфраструктури сягає 400. Першочергово здійснюються заходи з відбудови інфраструктурних об'єктів для забезпечення перевезення пасажирів та забезпечення підвезення та навантаження вугілля", - повідомив речник РНБО.

За його словами, станом на 4 вересня пошкоджено близько 40 об'єктів поштового зв'язку у Луганській та Донецькій областях на загальну суму орієнтовно 7,7 млн. грн. Наразі проведено ремонт 8 об'єктів поштового зв'язку у Слов'янську Донецької області.