У розвиток Криму будуть залучатися інвестиції Туреччини і Китаю, - Могильов

Понеділок 23 квітня 2012 16:11

 У розвиток АРК будуть залучатися інвестиції Туреччини та Китаю. Про це заявив голова Ради міністрів АРК, екс-глава МВС Анатолій Могильов під час прямої телефонної лінії в редакції видання "Комсомольская правда в Україні", передає кореспондент РБК-Україна.

"У стратегії розвитку Криму до 2020 року ми прописали розвиток власної економіки. Уряд Криму над цим працює ... У нас працює Агентство регіонального розвитку із залучення інвестицій, розроблені проекти по залученню інвестицій. Ми маємо майданчики в АРК для залучення інвестицій. До нас вже приїжджають зацікавлені особи. Зараз кілька великих інвестпроектів знаходяться на розгляді. Наприкінці травня до нас приїдуть представники з Туреччини та Китаю, ми будемо розробляти ці проекти", - повідомив він.

Зокрема, Могильов вважає, що в рамках інвестпроектів, необхідно піднімати сільське господарство: "Сектор сільського господарства вимагає великих вливань, він може наповнювати бюджет Криму ... При впровадженні інвестпроектів Крим стане самодостатнім регіоном".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся