Раді пропонують звільнити Демчишина

Вівторок 03 березня 2015 16:37
Раді пропонують звільнити Демчишина

У Верховній Раді 3 березня зареєстрований проект постанови про звільнення міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина. Відповідний документ під №2282 опублікований на сайті парламенту.

Авторами проекту є 25 нардепів, серед яких голова міжфракційного об'єднання "Захистимо вугільну галузь" Олег Мусій.

Нагадаємо, напередодні в "Блоці Петра Порошенко" зажадали від Демчишина до 6 лютого вирішити проблему з шахтарями у Львівській області.

Народний депутат Олена Шкрум («Батьківщина») заявила РБК-Україна, що основна причина відставки міністра - його непрофесіоналізм.

«Якщо ви пам'ятаєте в договорі, який був підписаний між« Укрінтеренерго »і російською енергетичною компанією «Інтер РАО» Крим був названий федеральним округом. Міністр це заперечував, але я як нардеп подала у відомство три запити з проханням побачити договір. Мені відмовили, пославшись на секретність документа. Я як депутат давала підписку про нерозголошення держтаємниці, і маю повне права доступу. Вважаю, що непрофесійна поведінка міністра ставить під сумнів всю роботу уряду», - сказала Олена Шкрум.

Нардеп Андрій Іллєнко (група «Свобода») підкреслив, що відставка Демчишина - це консолідована позиція його депутатської групи.

«До нього є ряд конкретних претензій: підписання контрактів з постачання електроенергії з Росії, Кримський федеральний округ в договорі про постачання вугілля, співпраця з окупованими територіями - поставка енергоресурсів окупантам не припустима. Якщо постанова буде прийнята парламентом, воно має пряму юридичну силу і Кабмін повинен буде підкоритися цьому рішенню», - сказав РБК-Україна Андрій Іллєнко.Раді пропонують звільнити Демчишина

Раді пропонують звільнити Демчишина

Раді пропонують звільнити Демчишина

Раді пропонують звільнити Демчишина

Раді пропонують звільнити Демчишина

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся