У проекті держбюджету-2015 на МВС передбачено 20 млрд грн, на Міноборони - 14 млрд, - радник Гелетея

Радник міністра оборони України Олександр Данилюк стверджує, що в проекті державного бюджету України на 2015 на Міністерство внутрішніх справ планується виділити 20 млрд гривень, а на Міністерство оборони - 14 млрд.

Радник міністра оборони України Олександр Данилюк стверджує, що в проекті державного бюджету України на 2015 на Міністерство внутрішніх справ планується виділити 20 млрд гривень, а на Міністерство оборони - 14 млрд. Про це він повідомив у своєму Facebook.

"У проекті бюджету на наступний рік на МВС закладено 20 млрд. грн, а на Міноборони лише 14 млрд. В нинішній ситуації - це, щонайменше, дивно. Треба згортати поліцейську державу і в кілька разів скорочувати чисельність міліції. Нашим пріоритетом є оборона України, а, отже, підтримка армії, як єдиного інструменту такої оборони", - написав Данилюк.

Нагадаємо, 10 вересня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет міністрів України до 15 вересня внесе до Верховної Ради України проект закону про державний бюджет на 2015 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся