ua en ru

У останніх двох гумконвоях з Росії завезли обладнання для тренувальних таборів терористів , - СБУ

У останніх двох гумконвоях з Росії завезли обладнання для тренувальних таборів терористів , - СБУ Джерело фото:EPA
У останніх двох так званих гуманітарних конвоях з Російської Федерації було заведено обладнання для тренувальних таборів терористів.

У останніх двох так званих гуманітарних конвоях з Російської Федерації було заведено обладнання для тренувальних таборів терористів. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, передає кореспондент РБК-Україна.

"У так званих гуманітарних конвоях, а по суті у військових траках, які перефарбовуються на тиждень-два у білі або інші кольори з зелених, і які зняті з зберігання військових частин Російської Федерації, завозяться, по-перше, пальне для танків, БТРів та важкої техніки терористів, по-друге, завозяться безпосередньо набої. Останні два конвої завозили спеціальне обладнання для облаштування вже на територіях, які незаконно утримуються і де тероризується місцеве населення, так званих тренувальних центрів бойовиків та терористів",- заявив Наливайченко.

Водночас він підтвердив що у зворотному напрямку у незаконний спосіб без ідентифікації вивозять тіла загиблих бойовиків та військових.

Нагадаємо, 16 листопада 214 р. в Україну прибув сьомий "гумконвой" з Росії: 54 машини були відправлені в Донецьк і 20 - Луганськ.