У Пакистані в результаті вибуху під час похорону поліцейського загинули 38 осіб і більш як 50 постраждали

НовиниНадзвичайні події    08.08.2013 - 17:27
На південному сході Пакистану, в місті Кветта, в результаті вибуху 38 людей загинули, більше 50 були поранені.

На південному сході Пакистану, в місті Кветта, в результаті вибуху 38 людей загинули, більше 50 були поранені, передає радіо "Свобода".

Смертник привів у дію вибуховий пристрій під час похорону співробітника міської поліції, вбитого вранці в четвер, 8 серпня. Як повідомив представник місцевої поліції, більшість жертв і постраждалих - поліцейські. Серед загиблих був один з високопоставлених поліцейських Фаяз Сумбаль. У поліції  ВВС повідомили, що він помітив підозрілу людину і попросив колег обшукати його. Коли ті почали допит, смертник привів у дію вибуховий пристрій. Кадри вибуху потрапили в прямий ефір одного з місцевих телеканалів, який вів трансляцію похорону.

Ніхто не взяв на себе відповідальності за напад. Однак підозра, швидше за все, впаде на талібів, які вже не раз здійснювали подібні вибухи в цьому районі.

Кветта - столиця Белуджістана, провінції, яка страждає від нападів талібів, конфлікту між мусульманами-шиїтами і сунітами та дій місцевих сепаратистів.

Оглядачі відзначають, що цей вибух став кульмінацією у серії кривавих подій у Пакистані в цей Рамадан. За час священного для мусульман місяця тут відбулося 11 нападів, жертвами яких стали понад 90 осіб.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top