У Норвегії сьогодні з премії з фізіології і медицини відкривається "Нобелівський тиждень"

У Норвегії сьогодні з премії з фізіології і медицини відкривається "Нобелівський тиждень", передає "Росія 24". Нобелівська премія в області фізики буде присуджена 9 жовтня 2012 р., Нобелівська премія в області хімії - 10 жовтня 2012 р., Нобелівська премія в області економіки - 15 жовтня 2012 р. Дата присудження Нобелівської премії в області літератури стане відома пізніше.

Раніше експерти вже озвучили вірогідних претендентів на нобелівську премію. Серед них фізики Чарльз Беннет, Жиль Брассард і Вільям Вутерс, які брали активну участь у створенні практичної методики квантової телепортації. Нобелівську премію з хімії може отримати Акіра Фудзисима за відкриття нового способу застосування діоксиду титану, а по економіці - Роберт Шиллер, який передбачив колапс ринку нерухомості США. Вірогідними кандидатами на отримання премії також є Девід Елліс і Майкл Гранштейн, які зробили ряд відкриттів в області зміни експресії генів без зміни самої послідовності ДНК.

Читайте також: Шнобелівську премію миру 2012 року отримав російський інженер (відео)

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся