ru ua

У Москві зафіксували підвищення рівня сірководню і стиролу

У Москві зафіксували підвищення рівня сірководню і стиролу
У Москві зафіксували підвищення рівня сірководню і стиролу в повітрі.

У Москві зафіксували підвищення рівня сірководню і стиролу в повітрі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Мосекомоніторингу".

"Починаючи з ночі 10 листопада 2014 р. з окремих районів міста Москви почали надходити скарги мешканців на неприємні запахи в атмосферному повітрі сірки, сірководню, нафтопродуктів. За даними автоматичних станцій моніторингу вміст в атмосферному повітрі діоксиду сірки знаходився в межах встановленого нормативу, по сірководню зафіксовані короткочасні перевищення максимального разового нормативу. За іншим контрольованим речовин перевищень нормативів не зазначено", - йдеться в повідомленні.

При цьому повідомляється, що додатково організовано відбір проб повітря з використанням пересувних екологічних лабораторій на речовини, які не вимірюються в автоматичному режимі, для подальшого аналізу в аналітичній лабораторії. В даний час проводиться аналіз переносу повітряних мас, джерело забруднення атмосферного повітря встановлюється.

Станом на 15:00 за московським часом на більшості станцій моніторингу відмічено зниження концентрацій забруднюючих речовин, в першу чергу, діоксиду сірки й сірководню.