ua en ru

У міліцію надійшли звернення тільки за трьома зниклим учасникам Євромайдану, - МВС

У міліцію надійшли звернення тільки за трьома зниклим учасникам Євромайдану.

У міліцію надійшли звернення тільки за трьома зниклим учасникам Євромайдану. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Києві.

"Зниклих осіб на "Євромайдані", списки яких постійно публікує сайт "Євромайдан SOS", майже всіх знаходять родичі. Хтось із них просто втратив телефон і не зміг вийти на зв'язок. Є й такі, яких розшукує міліція за скоєння правопорушень, хто знаходиться під вартою за скоєння злочину. І тільки три заяви про зникнення осіб, що містяться у цьому списку, офіційно надійшли до столичній міліції. І то їхні родичі не пов'язують зникнення з масовими акціями в центрі Києва", - йдеться в повідомленні.

Міліція встановила, що 43 людини зі списку зниклих, який розміщений в групі Євромайдан SOS, знайдені своїми родичами. Хтось із них втратив мобільний телефон і не зміг вийти на зв'язок, у кого-то телефон розрядився.

Також встановлено, що частина осіб, зазначених у списках, насправді розшукуються правоохоронними органами України за вчинення того або іншого правопорушення. Дехто зараз знаходиться під вартою за скоєння злочину.