ru ua

Microsoft відкликала оновлення 8.1 для Windows RT

Американська компанія Microsoft відкликала оновлення 8.1 для операційної системи Windows RT, що управляє відповідною версією планшетів Surface. Про це повідомляє телеканал "Росія-24".

Американська компанія Microsoft відкликала оновлення 8.1 для операційної системи Windows RT, що управляє відповідною версією планшетів Surface. Про це повідомляє телеканал "Росія-24".

Представники компанії повідомили, що відгук обумовлений виникли у користувачів труднощами з установкою оновлення. Деякі власники планшетів Surface RT поскаржилися на те, що їм не вдалося оновитися в штатному режимі.

У Microsoft визнали наявність проблеми, проте пояснили, що вона виникла не у всіх користувачів Surface RT, а лише у деяких. Точне число "щасливчиків" не називається. У корпорації обіцяли розібратися з ситуацією. Говорячи докладніше, під час оновлення операційної системи в ряді випадків відбувається пошкодження певних завантажувальних даних, що призводить до збою завантаження ОС на пристрої.
Проблему можна вирішити допомогою відновного USB-носія, кажуть в Microsoft. Однак неприємність полягає в тому, що для того, щоб створити відповідний USB-ключ, знадобиться ще один ARM-планшет. Використовувати звичні ПК на базі x86-процесорів під управлінням Windows для цього не можна, вони не сумісні з архітектурою ARM.

Нагадаємо, що Microsoft запустила оновлену операційну систему Windows 8.1 ще 17 жовтня цього року. Випускаючи масштабне доповнення для досить успішною, але не бездоганною Windows 8, Microsoft спробувала усунути величезну кількість недоліків і додати необхідні сучасному користувачеві функції.

Незважаючи на те, що для створення Windows 8.1 знадобився цілий рік і суттєві інвестиції, оновлення є безкоштовним для власників пристроїв на Windows 8. Тепер залишилося лише добитися того, щоб всі користувачі ОС змогли скористатися перевагами апдейта.