ua en ru

У Макіївці в розташуванні військ РФ загинули п'ятеро людей і десятки поранені внаслідок вибуху фугасу, - ІО

У Макіївці в розташуванні військ РФ загинули п'ятеро людей і десятки поранені внаслідок вибуху фугасу, - ІО

В районі населеного пункту Макіївка в розташуванні військ Росії з-за вибуху фугасу загинули п'ять людей, десятки поранені. Про це у своєму Facebook повідомив керівник групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук.

"В районі н. п. Макіївка стався вибух у розташуванні ремонтно-відновлювального підрозділи зі складу одного з російських мотострілкових з'єднань Центрального військового округу РФ. За попередніми даними, вибухнув 122-мм артилерійський осколково-фугасний снаряд. Є жертви (до 5 загиблих, до десятка поранених). Місце вибуху оточене прибулими на місце військовослужбовцями ЗС РФ. За "офіційною" версією керівництва російсько-терористичних військ, інцидент стався в результаті необережного поводження з боєприпасами", - повідомив Тимчук.

Тимчук зазначає, що військовослужбовці РФ і бойовики розглядають версію про диверсії, проведеної українськими партизанами (до і після вибуху в даному районі фіксувалися перестрілки зі стрілецької зброї між російськими військовослужбовцями і невстановленим противником).

Нагадаємо, російські війська на Донбасі відійшли від лінії зіткнення з українськими військами.