У Луганську товарного дефіциту немає, - міськрада

У Луганську ринки та торгові комплекси працюють в звичайному режимі, товарного дефіциту немає.

У Луганську ринки та торгові комплекси працюють в звичайному режимі, товарного дефіциту немає. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів.

"За інформацією керівників провідних підприємств роздрібної торгівлі, що ситуація з поставками та наявністю в продажу продовольчих товарів у торговельній мережі міста стабільна, товарного дефіциту немає, соціальна група товарів витримана. Торгова мережа має в своєму розпорядженні необхідними запасами продовольчих товарів. Станом на 4 червня у зв'язку з нестабільною політичною ситуацією купівельний попит населення знизився в середньому на 10-15 %. Практично всі магазини з цілодобовим режимом роботи тепер відкриті до 22.00-23.00 і намагаються дотримуватися режиму роботи, за винятком виникнення надзвичайної ситуації", - йдеться в повідомленні.

При цьому в міськраді зазначили, що керівники провідних підприємств роздрібної торгівлі міста можуть гарантувати безперебійне постачання населення продуктами харчування в достатній кількості і асортименті тільки за умови забезпечення безпеки руху вантажного транспорту по території Луганської і Донецької областей та бессбойной роботи банківської системи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся