У Лівії війська ПНС наступають на Бені-Валід

Субота 15 жовтня 2011 15:25

У Лівії війська Перехідної національної ради (ПНР) ведуть наступ на місто Бені-Валід в чотирьохстах кілометрах на південний схід від Тріполі. Про це повідомляє радіо "Свобода".
Як повідомив місцевій пресі командувач настанням Омар Салем, його війська увійшли в житлові райони міста, проте подальшому наступу заважають снайпери. Салем очікує, що місто вдасться взяти в найближчі два дні.
Бені-Валід і Сирт, батьківщина поваленого лівійського диктатора Муамара Каддафі, залишаються останніми опорними пунктами старого режиму. Попередній наступ на Бені-Валід був припинений у зв'язку з наполегливим опором прихильників Каддафі, чисельність яких оцінюється в тисячу чоловік.
Напередодні в Бені-Валіді жертвами зіткнень прихильників і супротивників Каддафі стали 9 осіб. У столиці Лівії Тріполі в збройних сутичках загинули 3 людини і понад 30 були поранені.
З лютого в Лівії йде громадянська війна між прихильниками Каддафі і його супротивниками, які очолили ПНР і оголосили її законною владою в країні. На боці останніх в конфлікт втрутився НАТО після відповідної резолюції Ради Безпеки ООН. Наприкінці серпня за підтримки Північноатлантичного альянсу сили ПНР взяли столицю країни, Тріполі. Цей орган влади визнали легітимним понад 60 держав світу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся