У Лівії сьогодні були викрадені четверо італійських журналістів

НовиниНадзвичайні події    24.08.2011 - 23:43

У Лівії сьогодні були викрадені четверо італійських журналістів. Про це повідомляє ВВС з посиланням на заяву міністра закордонних справ Італії.

Імовірно, це зробили військові, лояльні режиму Муаммара Каддафі, коли їхали по шосе у бік Тріполі. В результаті нападу був убитий водій машини, який за національністю був лівійцем.

Італійський міністр сказав, що серед чотирьох журналістів двоє були з міланської газети Corriere della Sera, один з туринської La Stampa і ще один - з національного католицького видання Avvenire.

Викрадення, за словами міністра, відбулося в середу прямо на дорозі між м.Завія, що за 50 км на захід від Тріполі, і столицею Лівії. Італійські ЗМІ повідомили, що кореспондент Avvenire зміг подзвонити в Мілан і повідомити, що всі четверо журналістів в порядку.

Як повідомив посол Італії в Бенгазі Гвідо де Санктіс, журналістів утримують в будівлі в Тріполі. У телефонній розмові журналіст повідомив, що їм дозволили подзвонити в Італію і відповідати на вхідні дзвінки. Він також повідомив, що після заходу сонця їм дали їжі.

Журналісти вважають, що місце, де їх утримують, знаходиться поряд з готелем Rixos, де з вечора вівторка війська Каддафі блокували 35 іноземних журналістів, не дозволяючи їм вийти назовні і виконувати свої професійні обов'язки.

Нагадаємо, раніше сьогодні в Тріполі були поранені двоє французьких журналістів - оператор однієї з телекомпаній і фотокореспондент журналу Paris Match. Також були звільнені іноземні журналісти, яких утримували в готелі Rixos прихильники Каддафі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top