У Латвії заарештовано особисте майно головного акціонера банку Snoras Антонова

Понеділок 28 листопада 2011 13:04

Державна поліція Латвії наклала арешт на виявлене в країні майно головного акціонера литовського банку Snoras Володимира Антонова, повідомляє телеканал TV3. Арешт торкнувся 14 автомобілів класу "люкс" і будинку в Юрмалі. За рахунок арештованого майна будуть покриватися збитки Latvijas Krajbank, який є латвійським дочірнім банком Snoras. Литовський уряд раніше звернулося в суд для ініціювання банкрутства Snoras.
Як повідомляє телеканал, в автомобільній колекції Антонова виявилися рідкісні для Прибалтики Aston Martin, Maserati Grand Sport, BMW Alpina Roadster, Alfa Romeo Competizione і два Ferrari. Їх загальна вартість перевищує 1 млн євро.
Керівник латвійської Держполіції Інтс Кюзіс підтвердив телеканалу, що В. Антонову, швидше за все, пред'являть звинувачення в доведенні підприємства до банкрутства.
У четвер (24 листопада) обидва головних акціонера Snoras - В. Антонов і Раймундас Баранаускас - були арештовані в Лондоні за розпорядженням Вестмінстерського магістерського суду і в п'ятницю (25 листопада) випущені під заставу (застава для В. Антонова склав 75 тис. фунтів стерлінгів) . Мільярдер Антонов заявив, що має намір домагатися політичного притулку у Великобританії, і висловив думку, що кримінальне переслідування було ініційоване президентом Литви Далею Грібаускайте і Нацбанком республіки.Британський суд найближчим часом має почати розгляд позову литовської генпрокуратури з проханням про екстрадицію обох акціонерів Snoras в Литву за підозрою в декількох видах злочинів, що призвели до краху Snoras і його дочірнього латвійського банку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся